| MariaMd a întrebat:

Ce aţi înţelege dacă iubitul v-ar spune că nu va mai înţelegeţi deloc si că il sufocaţi? Dar fără să-i faceţi nimic si fără să reproşati ceva, aşa dintr-o data.

6 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Poate il sufoci chiar daca nu crezi asta. sunt persoane care se sufoca pur si simplu avansand intr-o relatie, li se pare ca-si pierd libertatea absoluta, ceea ce e adevarat, insa nu pot suporta ideea si se pot simti sufocati fara sa faci tu ceva musai. Sau poate sa-si fi gasit pe alta.

| Alcyon a răspuns:

Nu te mai vrea.

| HDeNiSaR a răspuns:

Ca are nevoie de spatiu si ca ii respiri oxigenul!

| Lavii007 a răspuns:

Nu mai vrea sa fiti impreuna, vrea libertate

| Nicux1 a răspuns:

Tu stii ce i-ai facut. Oricum tipul vrea sa se dfesparta de tine dar nu stie cum.In loc sa apeleze la chestii simple foloseste motive de masturbationist.

| AlinPrunny1991 a răspuns:

E clar are pe cineva