| holyGuard3 a întrebat:

Ce cadou ar trebui sa ii fac iubitei mele de Craciun, tinand cont ca nu sunt de foarte multa vreme cu ea?

8 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

O caciula cu urechi de soricel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un lant, o bratara..bijuterii
un aifon7+(glumesc)
ruj,font de ten, rimel, eyeliner ...pe scurt machiaje ce le plac de obicei fetelor, dar daca stii ca, iubita ta nu se machiaza mai bine nu ii cumpara
parfum...mergi cu ea intr-o zi intr-un magazin de parfumuri si vezi ce ii place. pune-o sa miroasa pana gaseste unul care sa ii placa in mod special, iar urmatoarea zi poti reveni la acel magazin sa i-l cumperi
o ciocolata o floare sau ceva semnificativ relatiei voastre
sper ca am fost de folos

| 6Anonim9 a răspuns:

O chestie banala. Un mic detaliu pe care il apreciaza. Gen cum vezi in filme... O figurina mica si banala, in care poate sa puna o insemnatate imensa. Gandeste-te ce areciaza ea, gaseste acel detaliu despre care sigur ti-a zis mai de mult(daca tot zici ca sunteti de mult timp impreuna), despre care ea abia isi aduce aminte. Cand o sa-si aminteasca ca ti-a zis o chestie neimportanta si nesemnificativa dar tu ai tinut-o minte, te va aprecia foarte mult. Succes! big grin

| FluturicaMicaMica a răspuns:

Ceva simplu si frumos. Fetele sunt înnebunite după bijuterii, flori (trandafiri), cine romantice, excursii in locuri romantice (Paris), dar bănuiesc că ar trebui ceva mai ieftin. Depinde foarte mult de cum este ea, de ce-i place ei așa că încearcă să "o tragi de limba". Nu prea contează de cât timp ești cu ea.
Sper să-i placă orice îi vei lua!

| RandomStudent a răspuns:

Un ursulet urias de pluș sau un colier in forma de inimioara

| nuestenimic a răspuns:

Eu iti spun ceva daca te iubeste cel mai frumos cadou esti tu dar daca ea e mai fitoasa iti recomand un lantisor cu initialele tale si al ei.

| GeorgeGabriel66 a răspuns:

Pui o funda rosie la penis. si ala e cadoul!

| DughyDughy a răspuns:

Sa.ti zic un pont invatat de la magicianul Vlad Grigorescu (face si vlog). Persoanelor le plac lucrurile scumpe. Asa ca ia un lucru care normal costa 10-20 de lei dar sa fie mult mai scump, aproape 100 lei sau asemanator.