| McBg a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii fac iubitei mele de ziua ei?:3 face 16 ani

9 răspunsuri:
| Dyony01 a răspuns:

Poti sa.i oferi un buchet de flori (trandafiri), eu mereu am visat la un buchet de trandafiri, dar inca nu l.am primit laughing
Poti sa.i cumperi o rama in care sa pui o poza cu voi doi. O bratara de argint, cosmetice, parfumuri etc
:*

| Neinteresantul a răspuns:

O ceafa de porc.

| TeckTonik997 a răspuns:

Eu personal ia-si lasa un buchet gigant in fata usii cu un bilet cu "La multi ani etc" si in care sa o si inviti la mall. Acolo sa ii cumperi tu toate hainele care le vrea si tot ce ii place. Cred ca asa ar fi cel mai bine iar cu florile si cu cadoul ales de cel care il primeste, mergi la sigur

| RedDeath a răspuns:

Ai putea sa ii faci cadou un parfum de la o companie cunoscuta, pentru ca o fata nu are niciodata destul parfumuri.
Ai putea de asemenea, sa ii faci cadou un ceas clasic, din otel inoxidabil, sau cupru, sau, in fine, ceva metal. Asa vei fi sigur ca i-ai nimerit gusturile. Incearca sa cauti un ceas care sa aiba un cadran nu prea mare. Daca e mic, nu e nicio problema, si ai grija sa se vada pe el cat e ceasul din 5 in 5 minute. Daca e o persoana spontana care nu prea porta ceas, ii poti lua si ceas care nu are insemnele orelor pe el, oricum nu il va folosi, decat ca acesoriu.
La coliere e greu pentru tine sa te bagi. Ai putea sa ii cumperi un lantisor de aur, nici prea gros, nici prea subtire, cu un pandantiv culoarea pielii, din simplu argint, sau cu culoarea ei preferata. La fel si pentru bratari - din argint sau ceva metal ce da impresia de argint. E mai usor asa.
Ai putea sa mai adaugi un lac de unghii transparent.
Sau, ai putea lua un singur cadou - placa de par, sau ondulator de par, dupa cum ii necesitatea, de la Remington - sunt foarte bune. Daca vrei placa Remington buna, care sa o tina, iti recomand sa ii cumperi - Remington S-9951 Frizz Therapy, sau unele dintre acestea :
- BaByliss Pro Nano Titanium
- CHI HSI Styler Ceramic Tourmaline Ionic
- Sedu Revolution Tourmalins
-Karmin G3 Salon Pro Tourmaline Ceramic
-Cortex Solo450 Titanium

Va costa ceva mai mult, daca iei o placa, dar ii vei indeplini un vis.

| AlexandraCris a răspuns:

Depinde de buget şi de cât de bine o cunoşti. Dacă îi place un anume parfum, poţi să îi iei unul. Dacă îi place o anumită bluză şi şti ce mărime poartă, pot să îi iei. Un inel de argint sau lanţ. De ce nu, o brăţară? Îi poţi lua un buchet mare de trandafiri. Îi poţi trimite un mesaj lung şi dulce. Sau o poţi invita la un film sau la o masă romantică. Succes! happy

| HurremSultan a răspuns:

Bună.
Este fata, poti cumpara multe lucruri. Iti dau cateva idei, poti alege una sau sa le combini, in functie de bugetbig grin Asadar:
-cercei
-lantisor
-medalion cu initiala prenumelui ei
-medalion (inimioara, fundita, etc.)
-piesa vestimentara (bluzita, tricou, etc.)
-felicitare
-cadou personalizat (tricou, cana, pernuta etc.)
-flori
-trusa de make-up
-parfum
-husa pentru telefon
-un animalut din plus
-un obiect decorativ
-suport/cutie pentru bijuterii
-inel (daca nu crezi ca e prea devreme)
-rama foto+poza
-lumanari parfumate
-crema de corp/maini
-ulei de masaj
-ciocolata preferata şi flori
-un parfum
-un inel din argint pus intr-un buchet
de flori
-Un pandantiv
-O esarfa
Pa, pa

| BornToBeLoved a răspuns:

Un lantisor
Cu o juma de inima! Si cealata
O porti tu + flori

| NoName2 a răspuns:

Ai putea sa-i iei un lantisor sau o rama foto si sa pui o poza cu voi doi ( una dragutaa puppy dog eyes3 ) si un buchet mareeee de trandafiri smug

| Adiii23 a răspuns:

Ai putea sa ii ies un parfum. un buchet de flori sau sa o inviti la o cina la un restaurant, poate la un film de dragoste la un cinematograf. Si sa ii lasi si un mesaj de dragoste.