| Lavinia_Marina_1996 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii fac iubitului mei de ziua indragostitilor, vreau ceva dragut si special, buget nelimitat. (Suntem de un an impreuna si el are 18 ani )

Răspuns Câştigător
| ramonia a răspuns:

Personalizeaza ceva cu voi... o rama cu o fotografie cu voi doi, sau ceva dragut din care sa reiasa cat de tare tii la el... Bafta.

8 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Hmmm, buget nelimitat?
zici ca are si 18 ani, probabil are permis, pai un bmw seria 5 din anii '80 big grin
daca se poate sa il si modifici putin
acum serios, ce conteaza atat de mult ziua asta? ceva acolo simbolic sa nu zica ca nu i-ai luat ceva. mai importanta e ziua lui de nastere cred

| Prezidentul a răspuns:

Un bmw

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Un dildo

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoana ta. daca vrea altceva, e clar cat de mult tine la tine.
desigur si acel bmw care se zice mai sus nu ar strica, dar cred in ce am zis la inceput laughing.

| corhaz a răspuns:

O papusa gonflabila

| RevolutionX a răspuns:

Un briceag sa se taie cu tiganii!

| 89 a răspuns:

O partida de sex cel mai frumos cadou