| Lycanum a întrebat:

Ce cadou sa-i fac Iubitei de 8 martie? Ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Aliutza a răspuns:

Depinde ce buget ai pentru asta si ce fel de femeie este iubita ta. Pot sa-ti dau cateva sugestii:
- invit`o in oras, la o cina romantica intr-un restaurant sau la o noapte de distractie in club
- plateste`i o sedinta complete de ingrijire la un salon bun
- bijuterii (poate chiar "inelul", daca il asteapta de ceva vreme sau pur si simplu niste cercei si un lantijor cu medalion, in stilul ei)
- ceva ce isi doreste de mult (de exemplu o carte greu de gasit. stii tu mai bine ce vrea si nu are)
- daca e o tipa practica, ia`i un telefon nou sau un mp3 dragut sau un memorator de buzunar
- parfumul ei preferat, cu tot cu gel de dus
- invit`o la tine, gateste pentru ea si fa`i o surpriza "fierbinte"
- scrie`i o scrisoare de dragoste si da`i`o impreuna cu un buchet mare de flori
- accesorii la moda (un ceas, o esarfa, etc.)
- daca timpul va permite, o excursie de o zi sau doua, oriunde, numai voi doi
- daca nu ai prea multi bani, o floare si un "te iubesc" ar putea sa mearga
Spor la shopping!

2 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Ce gen este iubita ta? Fa-i ceva dragut (presupun ca stii ce inseamna dragut nu?)

| Byutza_8714 a răspuns:

Iai flori sau daca ii plac bijuteriile poti sa ii iei o bratara sau un colier iar seara poti sa o scoti in oras. bafta