| availablehandyman a întrebat:

Ce cadou sa ii fac iubitei, mele de 1 an! vreau sa fie ceva foarte special, cel mai bun raspuns, primeste funda,

Răspuns Câştigător
| danailie2004 a răspuns:

Depinde de varsta, de ce fel de cadouri prefera etc. Eu iti recomand sa ii faci cadou o zi impreuna (plimbare prin parc, dus la film, la restaurant, etc), dar si ceva material / practic. Cauta pe site-uri de cadouri ceva potrivit (ex: eu i-am luat surorii mele de aici http://www.cadouridecoratiuni.ro/......-pretcresc o esarfa, un colier, o caseta de bijuterii si o rama foto si am dat sub 100 de lei pe ele). Bafta si inspiratie!

5 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Un premergator ceva. o barbetica, o suzeta. eu stiu ce le mai trebuie copiilor de 1 an.

| volumexd a răspuns:

Ceva original, depinde cat de bine o cunosti.

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Ceva personalizat, ca un dildau cu numele tau pe el, jk jk dar serios i.ai o bratara cu un mesaj sau niste sampanie si frank sinatra pe fundal si cel mai bestial sex, masaj, lumanari (nu parfumate ca sunt ghei) si daca faci si de mancare sigur esti viitorul ei sot

| ivanhoe a răspuns:

Iubita ta are un an?! Sau sunteti impreuna de un an? Cred ca cel mai frumos cadou pe care poti sa il faci este unul mesterit de mana ta. Daca nu, stiu eu, un portret pictat de-al ei, un ursulet de plus si bine-nteles un buchet mare de flori. Bine, conteaza si de ce buget dispui...

| dragutafata a răspuns:

Depinde,daca de exemplu nu v-ati sarutat pana acum, ai putea sa o faci, nu trebuie sa fie ceva facut sau cumparat, gandeste-te la ceva care isi doreste dar sa fie din dragostehappy