| Vallynike a întrebat:

Ce cadouri stiti si voi de ziua indragostitilor pentru o fata de 13 ani? funda+vot

4 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Nu trebuie sa fie ceva complex sau nu stiu ce ca sa o impresionezi, gestul conteaza. Ii poti lua un animal din plus, o cutie de bomboane, un trandafir, etc. Sper ca ti-am dat niste idei.

| notemojustcrazy a răspuns:

Oo indragostit aaa eu stiu am trecut prin asta de multe ori deci fii frt atent cel mai bine daca va intalniti in particular iai o cutie de bomboane in frumos de inima ssi 3 trandafiri rosii deoarece fetele sunt inebunite dupa trandafirii asculta sfatul este frt bun
laughingbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bratarica cu un jnurulet rosu

| cristina3 a răspuns:

Eu cred ca ar fi frumos un trandafir, o cutie de ciocolate o felicitare