| milkl a întrebat:

Ce conteaza cel mai mult pentru un baiat la o fata aspectul fizic sau comportamentul?

3 răspunsuri:
| sagetator a răspuns:

La modul general as putea sa iti spun ca ambele.{si aspectul fizic si comportamentul}. acum,daca te referi la cei care vor o "aventura" in mod sigur o sa prefere aspectul fizic. daca te referi la prietenul tau, sa stii ca o sa prefere comportamentul pentru ca de asta te-a ales. asta nu inseamna ca aspectul fizic nu conteaza deloc, dar comportamentul spune multe despre o fata{si despre un baiat, de altfel}

| Reek54 a răspuns:

Ambele.
daca e doar o relatie de o noapte normal ca aspectul fizic.
dar daca e o relatie stabila. mai mult comportamentul.
cel putin asa e la mine.

| ραтяίcία a răspuns:

Ambelewinking