| GandesteLogic2011 a întrebat:

Ce cuvinte sau fraze sexuale folositi in timpul actului sexual? Multumesc anticipat celor curajosi si brutali de sinceri.

9 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Fraze nu cred ca foloseste nimeni in timpul unui orgasmlaughing)Se folosesc doar literelaughingsi cuvinte...pai mai la inceput asa...un te iubesc etc, dupa aia nu mai iti sta mintea la poezii.

| GandesteLogic2011 explică (pentru Tania):

Ai cunoscut vreodată un baiat de care ai simţit o atracţie inexplicabila din prima clipa, iar in aceleaşi momente ti-ai fi dorit sa fi iubită pasional? Si n-ai făcut-o! Iar după câteva zile să afli că acel băiat ce ti-a lăsat o amprentă adâncă in inimă, a murit într-un accident de maşina!

| Tania a răspuns (pentru GandesteLogic2011):

Nu,cu siguranta nu. Doamne fereste sa nu se intample asta la nimeni.

| ConnstanntiN a răspuns:

Eu is mai comunist, scot 2-3 sunete (ahh, ihh), termin treaba si somn happy

| Negative a răspuns:

Nu prea ai ce face,adica mna,actul sexual ar trebui sa fie doar pasiune nu ceva genu
"-Ma,maine platim curentu...
-Da ma, ma ocup eu, tu cumpara oua"

| Alyceee a răspuns:

Iau unele din Justin Bieber: Baby, baby, babyy...

| Biancutzaaa13 a răspuns:

O sa crezi ca imi bat joc de tine,dar daca este pentru prima oara,nu o s-ati mai stea gandul la asa ceva, crede-ma, te las sa experimenteziwinking

| kamitsu a răspuns:

Depinde de persoanechatterbox Mie imi place cand imi zice ca sunt "buna" la ceea ce facbig grin sau cand imi zice "te iubesc" nimic special:* Totul vine de la sine:*

| Trifan_Mery_1989 a răspuns:

Nu exista asa ceva