| DeeeaA a întrebat:

Ce cuvinte si ganduri va vin in minte atunci cand pe strada vedeti un negru, eventual de mana cu o tipa alba(cum suntem noi-romanii)?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fata stă cu el pentru bani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca o are mare

| RAY a răspuns:

Sincer nu ma intereseaza ce fac alti, eu nici nu ma uit la alti nu ma intereseaza ca e alb, negru etc
daca acel barbat e frumos si arata bine il admir nu am de ce sa il urasc ca eu nu arat ca el, cu toti jucam in loteria evolutiei ca x s-a nascut frumos asta e nu trebuie sal uram pentru asta, trebuie sa ne gandim ca am putea fi in locul celor negri care au fost macelariti de albi in toata istoria, macar de paste sa fim mai buni

| Oana92 a răspuns:

Nimic special. Nu mi se pare ceva iesit din comun...

Si nu cred ca romanii sunt reticenti cand vad un negru. Romanii sunt reticenti la romani, mai ales daca sunt din alte zone geografice, la unguri si la tigani. Din ce am vazut eu, cel putin in partea de vest a tarii, strainii sunt foarte bine primiti, indiferent de culoare sau religie. Ba chiar devin centrul atentiei...

| pufulescu a răspuns:

Tu cam ce zici? Ca barbat nu poti decat sa te enervezi! Daca esti alb trebuie sa fii aratos, sa stii sa o cuceresti, sa fii inteligent ca sa faci conversatie, sa ai bani, sa ai BMW sau mai stiu eu ce porcarie scumpa de masina, sa fii fidel, sa o astepti daca nu e hotarata sa se dezvirgineze, sa fii bun la pat, sa fii intelegator, sa una, sa alta... iar el nu trebuie sa faca NIMIC, doar o are mare si atat nici macar meritul lui nu e ci al naturii!

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei101010 a răspuns:

Ce raspunsuri de tot rahatul! Frate, peste tot numai ca o are mare ba ca are bani.Si voi ca romani vreti sa evoluati? Se vede ca sunteti rasisti! Hai taceti! Ca stiu ca de fapt asa sunteti, desi voi spuneti ca nu! Va dau exemplu pe sora mea.S-a indragostit de un baiat din Maroc.Pur si simplu s-au indragostit si punct! Nu era vorba ca el o avea mare sau ca era bogat.Din contra, el provenea dintr-o familie modesta.La inceput parintii nostri nu au fost de acord.Eu am fost singurul care am sustinut-o.Si in cele din urma a reusit sa-i convinga pe parinti ca cei doi chiar se iubesc.Serios, acum.Am vazut si eu odata niste negrese si erau chiar atragatoare. Aveau un corp frumos si pareau foarte ingrijite fata de multe romance! Mi-e si scarba de voi!
Iar DeeeaA sper ca raspunsul meu e convingator.