| costy123456 a întrebat:

Ce e mai bine: sa ma masturbez de 5-6 ori intr-o zi pe saptamana sau sa fumez o tigara in acea zi in care imi vine pofta sa ma masturbez si sa nu ma mai masturbez? Dau funda

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai bine este sa faci un dus rece ca sa-ti treaca orice pofta.
Ambele vicii masturbarea excesiva si tuntunul, pot dauna grav sanatatii!

| corbulalbrosu a răspuns:

Alege prima varianta deoarece vei avea mult mai mult de castigat decat in cea de-a 2-a. happy

| mihai69 a răspuns:

Cel mai bine e să te masturbezi de maximum două ori pe zi, cam de două sau trei ori pe săptămână.
Și să eviți alcoolul și tutunul.

| Emilian65 a răspuns:

Sa te abtii de la ambele vicii.

| Seba2013 a răspuns:

Cel mai bine este sa iti controlezi pornirile.
Adica sa iti placa starea de repaus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti gasesti o prietena. De la tigari se micsoreaza penisul si vei avea probleme de erectie.

| Banita_Carmen_1989_kDK4 a răspuns:

Cel mai bine e sa te masturbezi linistit, e sanatos. Sub nici o forma sa nu te abtii.