| anonim_4396 a întrebat:

Ce este asa de palpitant in a face sex?
Ce simt femeile cand fac asta?
De ce le place asa de mult?

12 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Pentru orgasm bineinteles

| RAY a răspuns:

Femeile au interese fianciare din sex, cred ca de asta suntem constienti cu toti, femeile fac sex din interes material parerea mea, acuma fiecare cu parerea lui, daca ar face sex din placere nu tear obliga sa ai relati cu ele sau casatorie, eu inca n-am vazut femeie care sa faca sex gratis dar o fi cine stie unde

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu ti se pare ca esti cam misogin? Adica ne bagi pe noi toate fetele in aceeasi oala cu curvele!?!
Daca as fi in locul tau m-as gandi de 2 ori inainte de a trimite un asemenea raspuns.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu inteleg ce ai cu curvele, ele macar sunt serioase si sincere, alea nu te mint ca te iubesc si te inseala cu toti prieteni tai

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Lol

| corbulalbrosu a răspuns:

1. te descarci psihic, 2. placere, extaz, 3. fiindca spera in orgasmul de final.

| minrest a răspuns:

Nu neaga nimeni ca le place, le poate cade chiar mult mai bine ca unui barbat, dar cate conditii sunt ca sa le placa? Trebuie sa iubeasca partenerul, sa fie sigure de viitorul relatiei, sa nu se teama de sarcina, sa nu aiba resentimente fata de partener din varii motive, multe alte conditii emotionale. Trebuie ca partenerul sa fie tandru, sa nu le forteze (astepti si o ora, daca trebuie), sa nu fie brutal, si asta fara sa i se spuna, sa tina de la un sfert de ora in sus, ejacularea precoce e foarte raspandita azi, si multe altele. Nu e de mirare ca doar o mica parte simt o placere deplina. Asa ca nu ai de ce sa te grabesti. Buna seara.

| anonim_4396 explică (pentru minrest):

Mai usor cu cartile de colorat pana nu te retardezi de tot. Cunosti cam tot atatea lucruri despre femei cate stiu eu despre universuri paralele.

| SkyPilot a răspuns:

E palpitant, mai ales daca faci sex cu iubitul tau happy
Este foarte placut de la un capat la altul iar daca baiatul stie sa te aduca la orgasm va fi cu atat mai bine. Si simti un fel de eliberare dupa happy

| Felys a răspuns:

Daca nu ar fi placut, nu ar face nimeni, logic, sunt si persoane care refuza frecvent sa faca pentru ca nu simt nevoia sau nu au partenerul potrivit

| Țoglă a răspuns:

Simti plăcere, dar se începe la vârsta de 17/18 ani.

| IoneeLaaaMaa a răspuns:

Pai simt placere, e de nedescris. Fiecare femeie simte altfel.