| Mii_Ca_1990 a întrebat:

Ce ex sa fac seara ca sa scap de grăsimea de pe abdomen? Si vreau rezultate in 6 saptamani, as face cu folie, sa tin folia cam 45 de minute si fac si abdomene, in cat timp as scapă asa? Pot sa folosesc ceva ca sa nu imi apara nimic pe corp de la folia alimentara?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce naiba face folia catot va citesc de foli tampite, manca sanatos, fa sport, deficit caloric vei slabi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abdomenele, in pofida parerilor generale, nu ard grasimile de pe burta...