| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a întrebat:

Ce exerciții iti fac coapsele subțiri? Sau cum faci sa nu fie groase ca la cele celebre in Fitness! Funda + vot
IMI CER SCUZE PT CATEGORIA ASTA.

Răspuns Câştigător
| MACosmin a răspuns:

Nu prea poti sa le faci subtiri prin exercitii, ceea ce poti face e sa nu le antrenezi intens, ceea ce poti face e sa alergi.

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Daca tu esti in poza, fara suparare nu ai nevoie subiere.

Răspuns utilizator avertizat
| SARKAN a răspuns:

Pai sexul in picioare si ar mai fi mersul la sala de fitness regulat

| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 explică:

Okay, un lucru as mai vrea. sa te duci dracului tu de handicapat! Dracu sa te tratapeana in mormânt!

| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 explică:

Va mulțumesc frumos pentru răspunsuri!