| Autumnleaves7 a întrebat:

Ce fac fetele cand plac un baiat? Dacă gandesc asa cred ca iti poti da seama daca o fata te place. Stiu ca toate se comporta si actioneaza diferit,dar general vorbesc, ce fac ele.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Te privesc pe furis,se inrosesc prinse asupra faptului(mai rar,asta),pleaca ochii sau se simt incurcate,te privesc direct in ochi fara sa stii de ce,iti cauta compania din senin si fara nici un motiv aparent, iti zambesc, iti devin cele mai bune amice cautand apropierea si sperand mereu ca le vei baga in sema si vei avea curajul sa recunosti ca le placi.
Cam asta fac fetele, depinde, insa de caracterul fiecareia.
Nu-ti ramane decat sa ai un simt de observatie foarte fin si vei intelege rapid ce se intampla in jurul tau.

| neutrino a răspuns:

Asteapta si spera ca baiatul sa fie in stare sa le curteze.

| Sandulescu_Andrei_1999 a răspuns:

Se dau cat mai mult pe langa tine, sau pana in 15-16 ani te includ in jocurile lor si incearca sa se bage in vorba cu tine cat mai mult si sa stea cat mai aproape de tine. O sa iti ceara si nr de tel sa vorbiti prin mesaje etc. Asta fac fetele. P.S. sunt baiatwinking

| Răducu2000 a răspuns:

Ea va sta mereu pe langa tine asteptand sa o bagi in seama si sa faci tu urmatorul pas