| sweetangels a întrebat:

Ce faceti atunci cand iesiti pe strada cu gagicu/gagica langa voi, si o persoana necunoscuta ii trage cu ochiul? Si cum considerati gestul?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu prefer sa nu am gagica decat sa-i cer socoteli despre individ si ce face cu el

| express11 a răspuns:

Ooooooooo,obscen!

| Mussette a răspuns:

Ai incredere si lasa gelozia. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg mai departe ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Nu mi se pare ceva care sa merite atentia mea.

| sweetangels explică:

Express11 gluma-i gluma, dar! ...in loc sa si-o ia ala mi-am luat-o eu in trecut pentru faza asta...

| anonim_4396 a răspuns (pentru sweetangels):

Te-a lovit prietenu? daca da, la ce mai stai cu un ratat ca ala? sa dai intr-o femeie-- cat de barbat sa te simti

| anonim_4396 a răspuns (pentru sweetangels):

Cat ai mai stat cu el dupa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sweetangels):

Daca nu-i raspunde (ma gandesc la body language) fata nu are nici o vina. In acet caz as fi aberant sa-i zic ceva. Poate doar sa comentam impreuna, dar fara suparare.

| sweetangels explică:

#Endoryus (n-am butonu de raspuns) l-am lasat de mult, iti dai seama pentru fiecare 'ochi', pac-pac!

| sweetangels explică:

#PisicutzaCrrr nu te ironizez dar esti sigura ca ai inteles intrebarea? Mie mi s-a intamplat sa mi se traga cu ochiul iar reactia gagicului nici nu mai conteaza...si ce e gelozia asta de fapt? M-am pus si eu in situatia lui Gogu, intr-adevar, e lipsa de RESPECT a aluia care face ochi dulci fata de relatia pe care o ai dar eu nu ma simt vinovata cu nimic din mom ce reactia aia nu am provocat-o eu

| sweetangels explică:

#Aipierdut... nu cred ca esti in masura sa spui despre mine ca sunt geloasa din moment ce n-ai avut nici atata bun simt sa citesti la ce m-am referit. Cat despre prietena ta care iti sare in carca... felicitari! Unde mai gaseai asa ceva?

Răspuns utilizator avertizat
| DoarSteff a răspuns:

Eu sincer gasesc reactia asta (a tovarasului tau) stupida, penibila, demna de pumni, e un prost fara pereche (scuza-ma) deoarece pentru ca fiinda si din cauza ca daca iar face un baiat cu ochiul la a mea tovarasa eu m-as simti bine (ba am o "pizza" misto daca i se fac chestii d'astea), mandru, nah... stii ce zic? Nu te-a meritat, era slab rau de tot baiatu', n-avea asteptari, era gen: "Coaie daca-ti dau imi iau somn direct.". Din nou, stii ce zic?

| DoarSteff a răspuns (pentru DoarSteff):

Pardon, voiam sa scriu: "Coaie daca-ti dau una imi iau somn direct."

| ProfanatorulDePensionare a răspuns:

Ma cracanez si astept un fisting