| manur94 a întrebat:

Ce fel de fete va plac?(ma refer special la baieti)

7 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Fetele care nu isi bat joc de baieti si vorbesc frumos nu organele genitale in limbaj toata ziua.

| Danutz_8401 a răspuns:

In primul rand sa nu tipe sau sa ridice tonu cand eu vorbesc...nu imi plac fetele care comenteaza.sau ma iau in ras...in rest tot ce e bun la ele imi place sau trec cu vederea...

| VladRO a răspuns:

Covex are dreptate happy, iar pentru mine nu conteaza atat de mult aspectul fizic, conteaza si inima ei, sufletul, cum ma inteleg cu ea, daca poate sa poarte o conversatie...

| Andrinho a răspuns:

Pentru mine nu conteaza neaparat aspectul fizic...important este sa fie sincera cu mine si sa nu isi bata joc de mine...si bineinteles sa ma iubeasca cel putin la fel de mult cat o iubesc eubig grin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai rar asa ceva, ca majoritatea se uita la aspectul fizic pentru ca oricum putini sunt baietii care vor o relatie de lunga durata! in rest, respect pentru cei ce vad frumusetea interioara!happy

Răspuns utilizator avertizat
| mary_9983 a răspuns:

Sall.imi plc in special fetele simple care st tinute sub observatia parintilor, si sa fie deschisa si sa ma iub asta e cel mai important.si sa nu fie perverse! mda normal trebuie sa si arate bine. ceao!