| Superior a întrebat:

Ce fetish-uri/fantezii aveti?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi place sa fac sex cu ea daca e imbracata in latex sau pantaloni tip colanti de sport si sutien sau tricou fara sa le dea jos. De facut gaura se face cu foarfeca inainte de penetrare

| RAY a răspuns:

Ce fantezi mai au uni, sa fac sex cu un robot trimis din viitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edging
termenul de edging se refera la ajungerea in punctul de orgasm, apoi amanarea acestuia prin oprire, incetinire sa schimbarea tipului de stimulare sexuala.

| asdf2kpower a răspuns:

Să-mi pice CR7 la Single Player Pack pe FIFA.

| Curioasa12349 a răspuns:

Sa fac sex in 3, eu, prietena mea si iubitul meu, baiatul isi baga penisul in **** mea si in timp ce el face asta, prietena mea imi linge clitorisul si am orgasm! Ohhhh daaaaa!

| Againrip a răspuns:

Sa ma masturbez cu sarmale

| squishyhihi a răspuns:

Sa i dau limbi in timp ce mi o suge