| MangoGirl a întrebat:

Ce film(poveste)de dragoste v-a impresionat si v-a placut cel mai mult
? cel(cea) mai frumos(frumoasa) film(poveste) de dragoste vazut(citita) de tine a fost...

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pe aripile vantului
Pasarea spin
Astea sunt filme vechi si foarte apreciate!
Poti gasi si cartile la orice biblioteca!

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cea mai frumoasa carte citita a fost Dama cu camelii.
La cel mai frumos film e greu de spus : Serendipity si Preety Woman

| Dizzydizz a răspuns:

Scrisoare de dragoste-mihail drumes
liceenii-carte

iar filme:a walk to remember
if only
notebook
:*

| pwp a răspuns:

Poveste de dragoste :edera
film:remember me(super frumos)

| Aia cu cap mare a răspuns:

Eu nu-s genu de fata "romantica" da chiar mi-a placut o carte in mod special : Invitatie la vals de Mihail Drumes :X
citesteo, o sa iti placawinking

| MangoGirl explică:

Nu va suparati dar as dori ceva mai clasic

| MangoGirl explică:

Of...nimeni nu se gandeste la ce ma gandesc si eu happylove struckeu film clasic camdin 1968 o varianta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sweet November

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta sunt multe carti frumoase, dar ca PE ARIPILE VANTULUI nu e niciuna. Iti recomand s'o citesti. E superba! Vei vedea ca nu vei regreta