| Airplane a întrebat:

Ce geci se poarta sezonul acesta? Pana acum se purtau cele din piele ( majoritatea negre)...raman la moda?

Răspuns Câştigător
| missbee a răspuns:

Geaca de piele se numără printre piesele vestimentare care nu se vor demoda niciodată.
Acum au apărut și gecile stil army, cu aplicații și nasturi asemănătoare uniformelor de armată. Sunt foarte simpatice:
http://generatia-x.ro/wp-content/uploads/2010/09/geci-iarna-2011-1.jpg

Cele cu guler tip sacou și centură în talie sunt de asemenea foarte căutate anul ăsta:
http://www.imagineamea.info/wp-content/uploads/a346.jpg

Cam astea-s noutățile. Baftă!

5 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Pielea e mereu la moda

| blaxy a răspuns:

Acum culoare la moda este cafeniu.atit la incaltaminte cit si la genti.

funda?

| ionela22 a răspuns:

Inca se mai poarta acestea

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Da cele negre de piele raman la moda. Mai sunt niste paltoane care sunt un pic mai sus de genunchi, dar paltoanele astea se poarta mai putin. sper ca te.am ajutat cat de cat. papa pup smug

| lallalle a răspuns:

Cred ca da...am vazut la multe persoane si fete si baieti...si eu am una love struck si e chiar misto, imi place happy