| ionut1134 a întrebat:

Ce i-ar placea unei fete la un baiat sau cum as putea sa fac o fata sa ma placa ? vreau raspunsuri mai multe de la fete dar si cele de la baieti sunt bine venite si fara comentari sau raspunsuri stupide cel mai bun raspuns fundita batting eyelashes

3 răspunsuri:
| aaaalllee a răspuns:

Tie ce iti place la o fata? adica spune mai multe.placi pe cineva.banuiesc.nu?thinking

| ceplmnume a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu ea. Stiu ca fetelor le place daca ai curajul de a spune ce simti si nu a sta sa te uiti la ele de la 1 km indepartare. Invit-o undeva... Poti sa ii iei o floare, o ciocolata LAURA, etc. Sper ca te-am ajutat... bafta!

| SoniaSavin a răspuns:

Sincer aici depinde de fiecare fata in parte referitor la ce i-ar placea la un baiat. dar cel mai bine este sa fii tu insuti si cine te va placea, te va placea pentru ceea ce esti tu nu pentru ceea ce vrei sa arati ca esti.te-am pupat