| AlexTnic a întrebat:

Ce ii poti lua unei fete cadou de ziua ei?

Răspuns Câştigător
| Fillaide a răspuns:

Colier,inel,cercei,bratari...adica bijuterii
Ceas
Parfum
Rochie, pantofi
Album photo
Poza ei, sau a voastra intr-o rama frumoasa
Un buchet de flori
O jucarie de plus
Un bilet la filmul ei preferat
O carte
Un album cu muzica ei preferata

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mai multe alea
Depinde ce iti vine fata.de exemplu poti sa-i iei chestii simbolice,diplome,cani,scrisorele,gasite la magazine speciale ca Janette(dar nu cred ca ai in oras),daca iti e colega,verisoara,prietena cea mai buna,si au diverse mesaje pe ele

eu una ador astea.

mai poti sa-i iei ceva finut.o pereche de cercei de argint,o bratara,o esarfa mai de calitate daca poarta(nu te baga la parfumuri ca nu stii gusturile celorlalti,sau daca stii...)

daca o pasioneaza ceva dintr-un anumit domeniu-poezie,desen,fotografie,muzica-insipira-te din aia.i-ai ceva cu folos.

daca ti-e mai straina putin, intreaba pe cineva apropiat ei, despre ce i-ar placea

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Eu de o vreme ma gandesc sa iau ceva cadouri de aici: http://www.talismane-amulete.ro/
Unele arata interesant, nu stiu cat sunt de seriosi.

| Азбука a răspuns:

Ii dai [oferi], nu ii iei.

| Kassandra_9578 a răspuns:

Parfum
Brataruri sau un colier (da dala scump sa nu te faci de rusine)
O carte (Jurnalele vampirilor, iti recomand o sa-i placa)
Daca era baiat ii luai un prezervativ laughing

| MarianSteaua a răspuns:

Un Vibrator laughing

| ionutpur a răspuns:

Mariusica e foarte simplu cadourile personalizate, bijuterii, FLORI orce crezi tu ca o incanta.bafta

| AlexTnic explică:

No ma rog ce ii pot oferii