| pisycootszataa a întrebat:

Ce inseamna asexual si metrosexual? nu stiu [ va rog seriozitate] puppy dog eyes [ dau funda]

17 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Metrosexual inseamna barbat cu apucaturi femeisti in ce priveste ingrijirea lui estetica iar asexual e persoana care nu experimenteaza atractia sexuala, daca am fost la scoala stiu

| pisycootszataa explică (pentru Astaeparereamea):

Pai si eu merg la scoala si nu stiu ca la scoala nu mi-a spus nimeni de asa ceva

| Astaeparereamea a răspuns (pentru pisycootszataa):

Da, dar nu ai fost la scoala mea

| vRaz a răspuns (pentru Astaeparereamea):

Asta e o cretinitate! No offence, dar te puteai abtine sa raspunzi asa! straight face

| Astaeparereamea a răspuns (pentru vRaz):

cretin sa faci pe cine-ti permite, daca te uiti la cel care a luat raspunsul din dex si al al meu ce diferenta vezi?

| vRaz a răspuns (pentru Astaeparereamea):

Nu te-am facut pe tine cretin, ci ceea ce ai scris si nu ma refeream la ceea ce ai scris referitor la termenul 'metrosexual' ci la chestia cu 'Da, dar nu ai fost la scoala mea'.

| Astaeparereamea a răspuns (pentru vRaz):

sa inteleg ca esti la ciclu si-am sa te iert, in unele scoli se preda cursuri gen generalitati sexuale, dar nu am vrut sa par rautacios si am zis-o mai mult ca o gluma, fiecare scrie in felul sau

| vRaz a răspuns (pentru Astaeparereamea):

Incearca sa nu mai intelegi. Mai bine intrebi. Sunt baiatwinking nu prea am cum sa fiu la ciclu! Nu mai judeca o carte dupa coperta... mai pe sleau, nu vorbi fara sa stii! Si nu are rost sa ne certam aici ca oricum nu rezolvam nimic, asa ca... hai sa o lasam la punctul mort. Pa happy

| Astaeparereamea a răspuns (pentru vRaz):

spre deosebire de tine eu sunt obosit, m-am uitat pe unele raspunsuri ale tale si m-am prapdit de ras, cine-mi da mie lectii rolling on the floor plimba ursu piciule

| vRaz a răspuns (pentru Astaeparereamea):

Permite-mi sa te intreb, ma cunosti? Ai idee ce fac si ce varsta am? Nu stiu cat esti tu de obosit, dar te rog, daca nu ma cunosti, nu vorbi aiurea. Ai avea tu varsta ta (nu o stiu si nu sunt interesat), dar daca nu ma cunosti, te rog sa taci!

| Astaeparereamea a răspuns (pentru vRaz):

laughing se vede ca nu stii sa citesti printre randuri la ce apropo ti-am batut, fi fericit ca ai castigat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut tbu am o intrebare imi place de o fata ana si nu stiu cum sa-i zic ca vreau sa fie iubita mea ma puteti ajuta? multumesc

| pisycootszataa explică (pentru anonim_4396):

Si de ce ai pus aici problema ta?laughingrolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru pisycootszataa):

De mere ma

| pisycootszataa explică (pentru anonim_4396):

Pai da dar aici trebuia sa dai rsspuns nu sa pui intrebarea laughing

| RetardedRacoons a răspuns:

Metrosexual e stadiul de dinainte de "coming out" (adica actul de a face cunoscut faptul ca esti gay). Catalin Botezatu e metrosexual, in realitate stim cu totii ca e un poponar oligofren plin de aere.

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Buna happy ASEXUÁL, -Ă adj. indiferent față de relațiile sexuale. (< engl. asexual) Metrosexual = se referă la o subcultură a bărbaților de orice orientare sexuală care au un simț estetic puternic și sunt preocupați de aparența lor, mai ales în domeniul modei. Termenul "metrosexual" este format din cuvintele "metro", de la cuvântul "metropolitan" (urban) și "sexual". Deși seamănă cu termene precum "homosexual", "bisexual" și "heterosexual", care se referă la orientări sexuale, termenul metrosexual nu are nimic în comun cu orientarea sexuală.