| alex1aki a întrebat:

Ce inseamna?
Astazi ma plimbam singur prin zona si m-am pus pe o banca sa ma odihnesc. am vazut-o pe fata de care imi place. Ea se plimba cu sora sa mai mica{ (11 ani ) ea ( 14) }. am observat ca se tot plimbau pe aleea alaturata banci unde stateam si ea se uita la mine dar cand ma uitam la ea isi intorcea capul. am observat ca se uita la mine si zambea putin cand o vedeam eu pe ea.
ce inseamna asta?

6 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

E posibil sa te placa. Asa faceam si eu cand eram mai mica. Daca e timida e cel mai posibil sa te placa.

| neutrino a răspuns:

Nimic, gesturi normale ale unei copile.

| HDeNiSaR a răspuns:

Ca are o boala psihica rar intalnita!

| Lavii007 a răspuns:

E posibil sa te placa.

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Clar i-ai atras atentia dintr-un motiv. Cred ca te place si ea. Altfel nu incerca sa te priveasca de atatea ori. Se uita odata si apoi nu se mai uita. Incearca o abordare, cred ca merita si nu o sa fii respins.

| AnaPuiut97 a răspuns:

S-ar putea sa te simpatizeze. La varsta aceasta fetele devin foarte interesate de baieti, desi ei nu observa acest lucru, iar daca ele sunt timide, singurul lucru pe care-l vor face va fi sa priveasca. Iar sora ei mai mica este un pretext ca sa stea pe langa tine. Daca cea mica merge la tine, acesta e un pretext ca voi doi sa discutati.