| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce inseamna baiatul perfect pentru tine?

10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ahmed.

| R0R0 a răspuns:

Inseamna baiatul care are toate trasaturile pe care eu mi le doresc de la el.
Adica sa fie inteligent, frumos si bogat

| Anonimuserr a răspuns:

Nu există nici băiat perfect nici fată perfectă. Toţi suntem o sumă de greşeli şi de defecte.
Plus că toţi sunt failibili.
Nu înţeleg de ce tu şi multe alte fete credeţi că ar exista băieţi perfecţi sau fete perfecte. Aveam pretenţii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine nu există "băiatul perfect", tocmai de aceea nu-l pot definii. Sunt realistă și știu că așa ceva nu există.

În schimb, aș putea menționa câteva aspecte psihice pe care un băiat ar trebui să le aibă. În primul și primul rând, să respecte (este foarte important); să aibă ceva în cap; să fie educat; sincer etc.
Iar din punct de vedere fizic, să fie îngrijit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Există om perfect?

| Daniellllll1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa fii perfect(a), dar doar pe o singura parte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu mă plictisească cu trecerea timpului.

| Stormtrooper a răspuns:

Baiatul perfect pentru mine inseamna Dumnezeu. Si eu ma aflu pe locul doi.

| marrymarina a răspuns:

Poate ca nu exista chiar perfect. Dar un barbat adevarat trebuie te respecte, sa te simti protejata si iubita langa el. Sa.ti fie alaturi in momentele grele

| DedeDidi04 a răspuns:

Nu exista "baiatul perfect". Dar ar fi bine sa fie, educat. Sa aiba maniere. Sa fie sincer. Sa fie dragut cu mine. Sa imi aduca flori sa ma ia in brate...P.S-Fetelor le place cand baietii iisi marturisesc iubirea de fata cu prietenii baiatului.