| vikirikimiki08 a întrebat:

Ce inseamna când cineva te place din punct de vederesexual?

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vrea sa rupa patul cu tine, ce credeai ca inseamna? ca te ia de nevasta si te pune la cratita?

| Staind a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Https://vimeo.com/76698519

Am cautat asta special pentru tine

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Staind):

Asta da melodie care spune lucrurilor pe nume, multumesc, o voi avea la ringtone

| RAY a răspuns:

Adica il atragi sexual, esti o persoana frumoasa, ar vrea sa faca sex cu tine

| Idkidk a răspuns:

Vrea să facă sex cu tine!

| EneCristian a răspuns:

1 vrea sa te f.ta o data. SAU 2 chiar ii place tipul tau de trup( eu unu ador tatoasele sa o zic asa) nu stiu poate ai un tonus muscular diferit sau ai particularitati care il atrag.

| ABCD122 a răspuns:

Ai sanii mari si vrea sa ti-o traga! Evita asemenea persoane.

| Morrígu a răspuns:

Vrea doar sex.

| Atlas33 a răspuns:

Fascinanta,femecatoare si dulce.

| MentalHolocaust a răspuns:

Mai pe romaneste :vrea sa intre cu bicicleta in garaj: sau sa fie maioneza din sendvisul tau laughing)

| adeadeliina a răspuns:

Inseamna ca ii place cum arati.