| XoOxXo a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat este excitat?

6 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Inseamna ca penisul lui devin mai mare adica este mai puternic vascularizat si are si o alta pozitie care sfideaza putin legea gravitatiei (daca s-ar intempla la fel si cu sanii fetelor ar fi interesant). I'm wasted...

| Andrada_5314 a răspuns:

Cand ii se scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand primeste o masina de majoratul sau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o femeie se dezbraca, si ii vede vaginul, atunci se produce excitarea adica i se intareste penisul si... cand e foarte excitat abia mai poate respira

| UnuAltu a răspuns:

Pai inseamna ca ii place ceea ce vede nu te uita la astia din urma ca sunt cam stupide raspunsurile!

| NickiMinaj a răspuns:

Vasoconstrictie + hipertensiune. ia-o p-asta.