| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat iti pune mana pe un picior.Va rog raspundeti mi se intimpla cam des cand ma asez linga un anumit baiat.
Funda*

Răspuns Câştigător
| Heninger_Gerhard_1997 a răspuns:

Baiatul este interesat de tine, sau vrea sa se inperecheze adica sa se culce cu tine happy.

| Criminal2 a răspuns (pentru Heninger_Gerhard_1997):

Mersi cum ofer funda?

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Criminal2):

Apesi alt f4

7 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Probabil ai picioare super misto, dar sigur nu te iubeste!

| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca acel baiat vrea o relatie frumoasa cu tine.

| MskDesign a răspuns:

Ce sa vrea! Un raport cu tine, sexual si probabil sentimental.

| SweetMinion a răspuns:

Este interesat de tine, sau e sezonul lui de imperechere, depinde cum privesti lucrurile si depinde ce fel de baiat este el.