| MyNameIsNotImportant a întrebat:

Ce inseamna daca am visat o padure arzand sad

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu inseamna absolut nimic. Visele nu trebuie sa aiba legatura cu realitatea...

| ToxicGirl a răspuns:

Nu stiu sigurat...dar stiu ca atunci cand visezi foc inseamna... energie, incredere, speranta, actiune, initiativa, curaj; (mistuitor sau puternic) purificare, nevoie de schimbare; transformare; dar si pericol, pasiune distrugatoare; entuziasm exagerat; happy

| Stryder_1593 a răspuns:

Castigi la loto o bere si o sa iti ia foc apa din pahar. dar in cel mai rau caz cel mai bun prieten al tau o sa iti rapeasca ursuletul din plus de pe noptieralaughing

| PTL a răspuns:

Nimic, a fost doar un vis happy

| Rinkirikaki a răspuns:

Iti trebuie o plimbare prin padurelaughing