| Acadeeeaa a întrebat:

Ce inseamna daca iubitul meu din cand in cand ma mai pupa pe frunte?
Dau funditabig grin!

Răspuns Câştigător
| Dia a răspuns:

Ca te iubeste enorm si tine la tine cel mai mullt, ohh ce romantic! love struck

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te pupă părintește!
Pa, pa.

| ღClauuღ a răspuns:

Pupatul pe frunte de obicei este de la un parinte, in sens protector. Poate vrea sa iti arate ca te iubeste si ca te protejeazahappy.

| DizzyXD a răspuns:

Ca tine la tine, si asa isi exprima el dragostea big grin

| Amalia2305 a răspuns:

Ce draguț love struck inseamna ca esti foarte norocoasa ca il ai alaturi love struck

| VeveL05 a răspuns:

Ca te adora enormbig grin

| pinkypuff a răspuns:

Buna Pisicutsaa!
Inseamna ca el vrea sa iti arate ca langa el esti protejata si ca te respecta(in sensul ca nu se uita doae dac esti sexy ci te iubeste pentru tot ceea ce esti).
FUNDITA?:X:X:X:X