| Anaaacarolina25 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat la plecare ma pupa pe frunte si pe prietena mea o pupa pe obraz?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu aia pe care o pupa pe frunte va face 3 copii cu restul doar 2

| RAY a răspuns:

Poate va iesi de ceva sex in viitor, ce naiba ar putea insemna asta o cerere in casatorie?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic, doar si-a luat la revedere!

| corbulalbrosu a răspuns:

Reprezinta semne de tandrete de aceeasi valoare sentimentala fata de amandoua. happy

| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca pe tine, te iubeste mai mult decat pe prietena ta.

| Fatamuntilor a răspuns:

Astea sunt in semn de prietenie.

| Rozzovela a răspuns:

Nu cred ca e o semnifiactie anume, probabil asa a iesit ...Nu asculta toti prostii
Toate cele bunewinking happy

| artmosfera a răspuns:

Poate prietena ta are coșuri pe frunte. Ar pupa-o, dar e scârbă.
Nu știm ce-nseamnă. Sunt niște simple gesturi de prietenie

| SallAll112 a răspuns:

Inseamna ca te iubeste ca pe un vitelwinking