| elisaunaru a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat se uita la mine si cand observ ca se uita la bine isi intoarce privirea.Am mai observat ceva si-a schimbat lucul.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca tu esti fata remarcata din intregul colectiv de colege, prietene. In cazul in care obisnuiti sa discutati impreuna spune-i in mod direct ca-l placi si tu, precum si faptul ca esti convinsa ca acceptand o relatie de prietenie cu tine ar obtine exact ceea ce-si doreste de fapt, o iubita adevarata. Succes.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te place.

| Florentina9210 a răspuns:

Probabil ca te place? Nu stiu. La mine faza asta a fost cu fratele fostului iubit, cand ne-am intalnit in maxi. Se uita la mine si cand am vrut sa il privesc si eu, imediat a intors capul. E ceva trecator. Bagi toate prostiile in seama?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil că aveai ceva pe faţă.
De ce nu-l întrebi?

| FataȘarpe a răspuns:

Ai uncos urat pe fata, isi imagineaza cum te omoara, te place sau ti-a desenat un coleg o **** pe frunte.

| RaidenWhite a răspuns:

Ce si-a schimbat? Vezi ca din ce ne-ai spus, tipu pare proxenet. Daca zice sa mergeti in Italia, spune-i ca nu ai pasaport si ca ai si hiv(preventiv). Daca nu se opreste, incearca sa cauti un asasin prin zona ta. Cu 20k cred ca te scapa de el. A, si sa nu uit, padurea Baneasa e un loc bun de ascuns cadavre. Bafta.