| Papadopolina a întrebat:

Ce inseamna daca visezi ca cineva pe care il placi iti zice ca te place?

7 răspunsuri:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

SE poate sa te placa si persoana respectiva dar se poate ca uh cum il placi pe el sa te fi gandit la el.Si ai visat doar...

| gigiro a răspuns:

Inseamna ca esti obsedata de persoana respectiva, care nici sa dormi nu te lasa.

| pItIcOt_7652 a răspuns:

Nimic...sau depinde.dar cred ca ai adormit cu gandul la el si l-ai visat

| lolly_3072 a răspuns:

Eu stiu ca daca visezi o persoana inseamna ca aceea persoana a dormit gandindu'se la uhtongue
pup, lolicik:X

Răspuns utilizator avertizat
| Lollipop_2029 a răspuns:

Iti dau si eu sfatul cu dictionarul de vise, dar probabil daca placi respectiva persoana, ai adormit gandindu-te la ea.happy
se mai intampla multorawinking
acum depinde, nu e sigur 100%.

| JulieAndreeaB a răspuns:

Visele,sunt un subconstient al nostru. poate te gandesti cum ar fi daca te-ar place sau pur si simplu in interiorul tau crezi ca te place.succes la aflathappy