| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă ejaculare? Iubitul meu m-a masturbat in vagin si mi-a făcut anal, oral, si vaginal dar nu mi-a spus ce înseamnă ejacularea! E legat de penis?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti cam mica pentru asemenea intrebare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce vîrstă ai?

| corbulalbrosu a răspuns:

Ejacularea reprezinta un proces fiziologic prin care se realizeaza eliminare a spermei prin canalul uretral. Spus mai popular, atunci cand ii sar "mucii" cocoselului iubitului tau dupa ce se excita suficient de mult si nu se mai poate abtine. Probabil ca el este un tip mai pudic si i-a fost rusine sa-ti arate ce i se intampla atunci cand el se termina. happy

| UzOm a răspuns:

Mi-a pierit pofta de mâncare. Mulțam!