| patricia14 a întrebat:

Ce inseamna homo? Dar bisexual? Dar transexual?

11 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Homo = gay (termen folosit pentru barbati; atractie fata de persoanele de acelasi sex)
Bisexual = orientare sexuala catre ambele sexe
Transexual= persoana care a facut trecerea ( schimbarea, operatia) de la un sex la altul

| buli a răspuns:

Homo = barbat care ii plac barbatii

bisexual = iti plac si fetele si baietii

transexual = iti faci schimbare de sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Homosexualitate este atunci cand esti atras de persoane de acelasi sex.bisexual can esti atras de persoane de ambele sexe.transsexual sunt acei barbati care vor sa fie femei si ori isi fac operatie de schimbarea sexului, ori se comporta ca fetele si se imbraca la fel. valabil si la femei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si oameni normali cum se numesc? daca bisexuali = orientare catre ambele sexerolling on the floor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii normali sunt heterosexuali

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fraieri sunteti voi doi anonimi de ce raspundeti asa ceva? heterosexual inseamna un inceput de homosexual

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tansexual

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heterosexual=fata+baiat
homo=atractie catre acelasi sex =baiat+baiat\fata+ fata
bisexual=atractie catre ambele sexe exemplu un baiat caruia ii palce sa faca sex si cu baieti si cu fete.

Răspuns utilizator avertizat
| PaintKiller a răspuns:

Homo inseamna gay funda pls ca n-am avut niciodata

| sanda01 a răspuns:

Homo-inseamna cind iubesti persoane de acelasi sex.
Bisexual-care dispune de organe de reproducere ale ambelor sexe.
Transexual-inseamna sint oamenii care vor sa-si schimbe sexul