| florina_9096 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi sa va combinati?big grin

Răspuns Câştigător
| lOllipOp a răspuns:

Nimic!

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nimic. A combina imi aduce aminte de chimie.Si cand ma gandesc la chimie mai ales la aia organica simt ca mi se agita moleculeleoh go on

| AnonimA a răspuns:

Buna pai inseamna sa ai un iubit mai p scurt sa ai o relatie cu cineva d iubire evidentbig grin

| Emma a răspuns:

La cartela?laughing))

Poi.nu prea il folosesc, dar din cate stiu e folosit la relatii ...gen a fi cu cinevaoh go on
Prostesc mod de a spunehee hee

| denysame a răspuns:

Sa ai un iubit sau prieten.desigur sunt mai multe. dar pe scurt asta ebig grin

| YqLmX a răspuns:

Pai difera...sa ne combinam la o bere, tu o desfaci eu o beau:devil) sau la o cartelarolling on the floor

| Addddda a răspuns:

O relatiehee hee

| gabytza387 a răspuns:

Cuvantul ala aremulte intelesuri ...cred ca a lega o prietenie dar combinatie zice multelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt mine inseamna ` sa pierd vremea cu un baiat.happy nimic seriossmug o saptamana maxim`laughing a fi cu kineva inseamna a incepe o relatie. o pune suflet.:-x a combina`laughing e un termen f folosit.` dar pentru mine n`are valoarelaughing) sau mai bine poate la cartela`rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma combin...la cartela poate. Ca suna urat, daca te referi la o relatie.