| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna sex oral?big grin

Răspuns Câştigător
| Lavynyu a răspuns:

Raspuns: Sexul oral este o activitate sexuala care implica contactul dintre gura si organele sexuale. Stimularea organelor genitale cu ajutorul gurii. Este practicat atat in cuplurile heterosexuale cat si in cuplurile homosexuale. In cazul stimularii penisului actul sexual oral se numeste felatie. In cazul stimularii vulvei actul sexual oral se numeste cunnilingus. In cazul stimularii anusului actul sexual oral se numeste analingus. funda?batting eyelashes

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Scula in gura o suge.

| elasexygagica a răspuns:

Sarea si piperul unei relatiilove struck

| liviu42 a răspuns:

Adica sex cu gura, a introduce un penis in gura.

| mona a răspuns:

Sa o iei in gura[amuzant, nu?]

| LeuTz a răspuns:

Vorbesti cu cineva despre sex

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

= Cel in care fata ii suge acadeaua baiatului.
Asa mai pe intelesul tau. happy

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Atunci cand vorbesti la telefon despre sex!winking

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Sex oral = contactul dintre organele genitale ale unui partener si gura celuilalt. Poate fi felatie cand organele genitale sunt ale
Pa, pa

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Atunci cand vorbesti cu sotul tau la telefon in timp ce faci sex cu amantul...

| looolliika a răspuns:

Cand ii sugi **** baiatului sau si baiatul poate sa ii faca sex oral unei fete adica sai linga. ****. intelegi laughing

| Kitty97_6626 a răspuns:

Contactul gura la mura big grin

| shummyalberto a răspuns:

Nu sunt de acord este advr ca sexul oral impica contactul dinre gura respectivei fete si penisul partenerului dar sexul oral nu inseamna si atunci cand un baiat da limbi cand ai vrea sa te referi la ambele lucruri sau ceva de genu pozitia 69 daca te referi poti spune felatie asta inseamna cand si fata si baiatul o fac ce putin eu asa stiu dupa net si de la multi oameni in fine sper ca am putut sa te ajut ...panglica