| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna varsta pubertatii sau masturbarea chestile astea nu le prea inteleg. laughing.

7 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Varsta pubertatii este acea varsta la care atat la baieti cat si la fete au loc schimbari ale corpului.
la fete le cresc sanii si au ciclu menstrual, iar la baieti li se schimba vocea si pot ejacula. Mai sunt si altele cum ar fi ca le creste par in zona penisului, la fete in zona vaginului happy
si in alte locuri, o sa iti dai tu seama laughing
iar masturbarea e ceva ce fac atat baietii cat si fetele...
baietii iti fac laba...isi freaca penisul
iar fetele isi introduc anumite obiecte in vagin
cam asta ar fi, sper ca ti-a de folos

Răspuns utilizator avertizat
| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Du-te si ti-o freaca.

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Du-te si ti-o freaca...

| Xtadelo a răspuns:

Traieste-ti copilaria... o sa aflii tu ce inseamna

| Brâncuşi a răspuns:

Du-te si te culca la loc, ce sa insemne, mai ai pana crestii...cauta pe google, gasesti mai multe raspunsuri.

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Cosuri, par mult si mai afli tu mai tarziu.