| Scarlettt a întrebat:

Ce insemna sa te masturbezibatting eyelashes?
sa te exciti?
dau funda

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Este o boala cu care se confrunta oamenii de ani de zile. Odata ce pasesti in acea lume iti este greu sa iesi si esti atras de tot felul de prostiiwinking. Incearca sa eviti aceasta lume.

15 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

laughing alexandra nici macar nu sunt credincios.Eu unu am suferit de boala" asta cand eram mai micwinking si aveam numai probleme.Visam noaptea femei.eram obsedattongueDe cand am prietena si am inceput sa simt ceva pentru ea, nu mai sunt atras de mastrb intelegi? imi e scarba! o vad ca pe o boala perversa nenorocita.Parca ati fi caini in p m cum vb de masturbare.

| Narfundo a răspuns:

Omg alexandra laughing fetele care o fac sunt foarte jegoase.Caracter.Alea obsedatetongue Se comporta violent cu baietii si cand vad ca nu ajung nicaieri. incep sa faca crize, sa se supere pe viatalaughing.
Baietii care o fac nu mai au vlaga in ei si ajung fatalaiwinking. Ti-am raspuns la intrebarelaughing

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

M3ntal are mare dreptate!

| GyeBaek a răspuns:

Adica folosind mana te faci sa ejaculezi.

| noktambul a răspuns:

In general, masturbarea este un act cu scopul de a te elibera de starea de excitare sexuala. Pentru anumite persoane masturbarea este un scop in sine : acela de a-si autoprovoca excitarea sexuala si autosatisfactia care urmeaza.

| alina_7878 a răspuns:

Da cam asa ceva
sa te exciti folosind degetul sau vibratorul...
big grin

| raulfeel a răspuns:

Intr-un fel, da, e vorba de excitare personala. Iti atingi organele sexuale, si zonele care iti provoaca excitare cum ar fi la femeie sanii, si in special sfarcurile, si alte zone de excitare. De obicei la un contact sexual in doi, inainte de contactul propriu-zis se obisnuieste ca fiecare din parteneri sa il masturbeze pe celalalt.

| TyTuS_4268 a răspuns:

Da e un fel de excitare... iti atingi organul sexual

| AlexandraR a răspuns:

Cam aşa ceva. A te masturba înseamnă a te auto satisface(sexual).

| AlexandraR a răspuns:

@M3ntal fii serios, nu e o boală, e o necesitate, e ceva de care corpul oricărei persoane are nevoie. Să înţeleg că ai un mod de gândire foarte rudimentar sau aparţii unui gen de creştini ce consideră masturbarea păcat capital?

| AlexandraR a răspuns:

@M3ntal da, oke, dar trebuie să inţelegi că nu e o boală, dacă ţie ţi-a cauzat probleme nu înseamnă că e o boală nenorocită, e ceva normal, ceva ce corpul cere. Faptul că visai femei goale, nu e nimic grav sau ceva de genul, toţi avem astfel de vise. Ţi se pare anormal ca un băiat, heterosexual, să aibă astfel de vise sau să fie atras de fete? Şi nu înţeleg de ce ar trebui evitate persoanele ce se masturbează, tu ţii cont doar de asta când te ataşezi de cineva, plus, după ce îţi dai seama că o persoană se masturbează?

| AlexandraR a răspuns:

@ M3ntal fie cum spui tuhappy

| alexcosmin a răspuns:

In cazul unui barbat iti faci LABA (scuze de exprimare )si in cazul femeilor cu vibratorul sau simplu ce degetu oricun sa te exciti singur. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domaneeee voi altceva nu aveti de facut? copii fara minte aveti in cap numai prostii. Du-te la scoala, fa-ti temele, joaca-te cu papusi(masinute)etc.Cum auziti un cuvant nou gata intrati pe TPU.