| anonim_4396 a întrebat:

Ce joc va place cel mai mult 4story sua metin2?

Răspuns Câştigător
| M@rZzz a răspuns:

Metin2 e cel mai tarewinking.

| DeadManSoryn a răspuns (pentru M@rZzz):

Doamne fereste ce fata! 4Story e mult mai tare!
PS:Am jucat si eu putin totusi mt2 si am facut nivelul 31 aproape 32 daca il vreti spuneti-mi(il dau pe itm ori g pe 4S)

73 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

4Story

| adi4ever a răspuns:

Ce legatura are cu categoria Dragoste si Sex?thinking

| Silviu591 a răspuns:

Niciunul dar iti sugerez sa joci in continuare si sa nu mai pui intrebari idioate

| BitchImfabulous a răspuns:

Metin2 pe privatbig grin

| marycool a răspuns:

4 story

| Lion_9677 a răspuns:

Gata terminati scorule e de :
Metin2:23
4story:31
4story a castigat

| danutz24 a răspuns:

Daca ar fi sa facem o comparatie logica ar castiga 4story, de ce?:
1.Story-line e super tare in 4story, misiunile au o logica.
2.Trebe sa alegi dintre 3 rase si dupa alegi ce sa te faci.
3.Grafica mult mai tare in 4 story
4. Poti sa sari si sa inoti.
5.In 4story nu sunt atatea buguri ca in mt2
6.Nu trebuie sa iti bati capul cu + 1 +2.
7.Nu trebuie sa iti bati capul sa te ingrijorezi ca ai lvl nu stiu cat si nu ai o anumita arma (de exemplu la metin2 cu fms sau rib)
8.Nu stai si bati monstrii ca nebunu
9.Magiile sunt multe rau peste 20.
10.Nu te stresezi cu, carti si alte chestii. poti sa pui 3 puncte pe o magie(asa stiam)
11.Nu trebuie sa dai bani ca sa mergi undeva...laughingadica eu am fost si la aia de lvl 60, 70-, 80 chiar si 90 si nu a trebuit sa dau bani
12. Daca iti pui un coif pe tine se vede coiful, daca iti pui niste ghete pe tine se vad ghetele etc
Si sunt multe chestii.

| Tiyato a răspuns (pentru danutz24):

Ma, trebuie sa fi dobitoc sau cu capu daca nu-ti dai seama care e mai tare si ue le-am jucat pe ambele deci sa va explic cum. A, era sa uit valabil mai ales pentru blegi care zic cai mai tare Metin tongue Deci am jucat mt 2 si am jucat cam toate servarele (cel mai nasma mi s-a parut ro ca te crezit groaznic) si nu prea aveam e alceva sa fac decat sa omor si aveam lvl mare la toate tot ce puteam face erau dueluri sa ma bat cu montri sa fac + si nu mai stiu ce deci plictisitor La 4Story este cam nasol ca daca ti esueaza ceva dispare dar poti cumpara tincturi (niste chesti care se cumpara cu pietre lunare, pietrele lunare le poti cumpara cu bani reali daca nu vrei sa astepti cati da in fiecare zi 1 parca)...Ai misiuni ce te ajuta sa te cresti ca poti omora is aici ca prostu cum faci in metin laughing in 4story ti poti face orce itm (iteme) +24 momentan atat e maxim de curand a aparut un nou regat Gor :X nasol ca nu stiu dc nu-mi mai merge netu la fel de repede si merge in reluare cam o juma de ora dupa aia merge bine big grin in Gor doar te pregatesti (pana la lvl 9) dupa aia alegi regatu derion sau Valorian Eu is pe valorian si mai sunt multe chesti misto la 4stori (grafica arme armuti monstri etc) si inca un sfat prietenesc SA NU DATI CONTU NIMANUI INDIFERENT ORCINE AR FI POAE SA FIE CEL MAI BUN PRIETEN NUI DAI POATE SATI ZICA CATI BAGA NUSH CE PE CONT SAU VREA SATI DEA GOLD PE CONT NYU ACCEPTI LA GOLD DECAT DACA TI DA BANI MAI INTAI SI APP NU PACALITI PE NIMENI CA SE POATE PLANGE LA ADMIN SAU LA ALTE DASTE (CADRE DIDACTICE laughing) hai ca nu mai scriu ca umplu asta deci sper ca am clarificat lucrurile si app cei ce zic ca mt2 e mai tare incercati fratilor 4stori ca este pentru cei ce au ceva in capu ala, baftawinking

| Dragos_5226 a răspuns:

Imi puteti propune un joc fain plz. mersi

| Dragos_5226 a răspuns:

Cine joaca ageof empire2 sau 3?

| who gives a damn.. a răspuns:

Metin2 clarrr. love struck

| 3my098 a răspuns:

Tresa fii timpit sa compari 4story cu metin2? $story are grafica mai buna fratilor. Normal ca 4story!

| cosminalexandru a răspuns:

4Story ii mai tare de 99999999999999999 ca metin...metin ii o porcarie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metin2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

4story

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru mine e mai tare 4story, dar unui prieten de-al meu ii place metin2.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jocul care imi place este 4 story

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimicsunt celemaitari jocuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place metinu da' sunt nesimtiti care au hack-uri altii care sparg conturi iar altii care zic ca ai facut ceva da nu-i asa si pierzi contul degeaba! Misto nu!

| GabiStory a răspuns (pentru anonim_4396):

Mah tie poate ti pklace mt dat 4story e mult mai tare va dau si niste cheswti care sa o dovedeasca 1.la 4story ai multe misiuni faci vreao 5 pe lvl 2.la 4story poti merge in timp 3.la 4story merge sa-ti faci pana si itml de lvl 1 +22 4.la 4story exista anti hack si este imposibil sa gasesti unu cu hack 5.la 4story fiecare avatar are peste 20 de puteri si nu mai stiu ce sa zic dar 4stori este mai tare frustrated

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

4storybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metin2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

4 story

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metin2 este mai real

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

4Story

metin e mai real. tu nu vezi ce grafica are

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

4story imi place mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place mai mult metin pentru ca 4story e un prost de joc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

4story metin2 e de **** aia care lau facut aveau probleme cu mintea dupa mine metin2 ar fi sters dupa fata pamintului

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si grafica la metin2 e si mai rau abia vezi un copac si monstri sunt mult prea multi si acum serios v-ati uitat vreodata la ochi calului e scirbos la ala alb metin 2 e o porcarie si mai sunt si ogramada de hakeri pina si gm au

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa dea drc de metin2