| Me_4137 a întrebat:

Ce le excita pe fete sau ce le inebuneste funda:d

Răspuns Câştigător
| CrazyBambollina a răspuns:

Sunt de acord ca sexul oral... dar pana sa ajungi acolo e mult de munca.de exemplu pe mine ma inebuneste cand imi vorbeste soptit in ureche si ma saruta pe gat, pe sani, si toooooot mai jos, ma trage de par (finutz nu sa mi-l smulga) si ma atinge cu degetele si limba pe spate pe coapse...si sarutul, daca ma saruta senzual mai mult de 20 de secunde mi se aprind beculetzele si oriunde am fi trebuie sa o facembig grinstiu ca sunt nebuna dar asta e. funda?:*pup

9 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Sexul oral.Pe cele care sunt deschise si dornice sa experimenteze, sa se simta bine.pa

Răspuns utilizator avertizat
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu ce vârstă ai de întrebi?
Pa, pa.

| newname a răspuns:

Sa virii limba in p**** eibig grin

| SirRaul a răspuns:

thinking Fostei mele prietene ii placea sa imi simta respiratia in ureche, in spatele urechii thinking incearca si`mi spui daca merge si la altelelaughing

| Crisu a răspuns:

Zonele erogene. Cauta pe google si o sa vezi. Printre care sunt : buze, gat, coapse etc. Dar cel mai bine este sa vezi singur. happy

| elasexygagica a răspuns:

Un amic tare ca piatra ce sta strans in pantalonibatting eyelashes

| crinucrinu a răspuns:

Pe femei cel mai tare la excita ...banii si masinile...

| DenisaBiluta a răspuns:

Fa`i un cunnilingus smug Sa dureze vreo jumatate de ora asawinkingrolling on the floor Suckerelaughing