| Barajag a întrebat:

Ce litera din alfabetul sexului va place si de ce?big grin

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Draga Ursulika!

De mii de ani filozofi si intelepti, regi si oameni rand cauta un raspuns la intrebarea ta. S-au scris, probabil, miliarde de pagini pe aceasta tema. Si miliarde de oameni se gandesc la asta in fiecare zi.
Fiecare intrebare pe care o punem sau ne-o punem isi are un rost si anume acela de a raspunde framantarilor noastre.
Si-acum sa-ti dau raspunsul meu : Iubesc fiecare litera a acestui alfabet fiindca fiecare dintre ele ma duce in paradis! Am o singura problema : alfabetul este infinit si nu voi putea sa ma bucur decit de o particica infima a lui!
Si-acum ce-ti doresc eu tie : fie ca tu, Ursulika, sa te infrupti din cit mai multe si toate sa te duca in acelasi loc numit PARADIS!

5 răspunsuri:
prfml
| prfml a răspuns:

Eu prefer a dar acum la batranete se intampla sa fie o, adica ooo, nici afara nu e, nici inauntru nu e.

| madia a răspuns:

X - mister.
i - punctul pe i

| brosu a răspuns:

Mie îmi plac două G şi O.
Sunt vârful fenomenelor din tot ce se întâmplă în "alfabetul sexului".
:d

| luckyman_4740 a răspuns:

Offf, mie imi pla ce tot alfabetul, dar, mai pastrez sipentru alta viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yng si yang