| SnYcK3rS a întrebat:

Ce lungime trebuie sa aiba un penis la 15 ani? eu il am de 11-11, 5 cm, dar am vaz pe TPU adica am citit ca unii care au 13 ani il au de 15 cm. voi ce credeti care este lungimea unui penis la 15 ani? multumesc

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Exista variatii personale destul de largi. Este normal si la 11 si la 15 cm, asa ca nu exista motive sa le pui la indoiala sinceritatea.

| mario a răspuns:

Depinde de cat de multe banane mananciwinking

| anonimaa a răspuns:

Il ai mic! cel mai mic de statura baiat de la mine de la bloc il are de 13 si are 13 ani!
pnm...depinde si de tine! daca esti grasut asa, nu ai ce face!
e chestie genetica

| mario a răspuns:

Anonimaa. i l, ai masurat tu personal si ai vazut ca are 13?laughing

| anonimaa a răspuns:

Bai!
asa a zis el...nu il pot crede pe cuvant dar ca sa stii si tu nu i l'am masurat eu!
prostie.

| ionion_4758 a răspuns:

Eu zic ca e ok. stai linistit. eu sunt mai mare si o am de 16 asa ca nu conteaza marimea, ea va mai creste cu siguranta cel putin 4-5 cm asa ca esti ok

| JuStKid a răspuns:

Mai conteaza d corp.eu la 15 ani aveam cam vreo 16 cm si am masurato din curiozitate dar conta grosimea.CARe ma face atat p mine cat si pe fete sa fie fericitelaughing. iar acu la 17 ani e destul d bine cam vreo 18 cm.creste nu-ti fa grijihappy

| SnYcK3rS explică:

Sunt slab big grin am 1, 65 si 54 de kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fii suparat adica stai linistit eu am 13 ani si o am de 11 dar acum depinde si de la cine ai mostenit stai linistit ca nu o sa ramana asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios fara glm am vreo 13 ani jumate si am cam : 14 cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 cm

| cannabiss6 a răspuns:

Nu știu, dr, să îl ai de 11 cm la 15 ani mi se pare extrem de mic... Adică da, mai ai mult până la ~21 de ani (până la vârsta aia crește), nu se știe... Încearcă să nu fuți până nu prinde vreo 15-16 (MINIM!).
PS: Eu, personal, la 15 ani o am de 16-17 CM, și tot îmi fac probleme...

| 0ffliner a răspuns:

Cinstit nu pot sa-ti zic dar cred ca e normal, importa sa intre in vagin, si grosimea penisului tot. Sper ca te-am ajutat macar un picwinking

| Ciprian_9847 a răspuns:

Frate ce sa iti zic eu trebuie sa fac 16 ani in mai dar am un penis de 16-16, 5 cm eu sunt multumit de cocosel acum depinde nu trebuie sa te sperii poate fi ca nu esti prea matur depinde daca esti grasut cum spunea cineva tot aici, si depinde si ce inaltime ai de multe ori cont si asta. Ca metoda de lungire iti sugerez putina masturbare care nu strika dar sa nu fie ft excesiva sau daca nu o prietena care sa iti faca sex oral si o sa vezi rezultatele. Bafta

| Maraloiu_Alex_1994 a răspuns (pentru cannabiss6):

Esti norocos. Eu la 29 de ani cu 12.8 cm ce sa mai zic