| Rianana a întrebat:

Ce mai faceti? Asteptati sa incepa scoala? va pup

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Sincer,da.M-am cam plictisit acasă.

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Never! No! Wtf ce e cu intrebarea asta? Raspunsul este negativ.Pot raspunde in numele tuturor TPU`istilor? Nu mai suntem la gradi cu genul mami, tati vreau la scoalaaaaaaa.Never!

| Roxanaღ a răspuns:

Sincer si da si nu. Stiu ca atunci cand va incepe scoala imi voi dori din nou vacanta. Dar ma plictisesc rau de tot asa ca astept putin sa inceapa scoala. Dar sunt sigura ca imi va prea rau.

| biscuiteletau a răspuns:

E al tau?! o.o

| Patryck2012 a răspuns:

Privet Riana. da ce putem face?! uite ashteptam sa mai vina scoala odata sami vad prietenii si prietena mea. daru tu? vrei la scoala? eu tot te pup (k):*winking

| adyyubytulmeu a răspuns:

Da cred ca si uh astepti nu? happy crying