| GuessWho_8607 a întrebat:

Ce masina ati cumpara daca ati avea in jur de 20.000 €, nu neaparat noua
-banuiesc ca stiti de ce am postat intrebarea la aceasta categorie. Multumesc

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

cu 20. 000€ cred ca i-as pune la pastrare, in banca.sa ii am mai tarziu, cand chiar o sa am nevoie.
da in jur de 15. 000, vreo 5. 000le-as da alor mei sa isi rezolve afacerile, si ce mai e de facut pe-aici.

| AndutzaAndu a răspuns:

Mi-ar plăcea o maşină sport. big grin love struck Acuma nu ştiu ce marcă. laughing
P. S.: Eu una, cu toată sinceritatea, îţi spun că nu m-am prins de ce ai pus întrebarea categoria asta blushing. Nu mă prind ce legătură au maşinile cu dragostea şi sexul. thinking

| MindExplode a răspuns:

BMW sau mercedes

| kidboo a răspuns:

Un golf v GTI/r32...sau o alfa romeo 159

| Kolp a răspuns:

Mustang 1971 :X
Sau Mercedes Benz 300 sl in stare perfecta:X:X:Xlove struck

| arhivistu a răspuns:

Dacia 1310 cu 500 de euro si restul i-as bea