| ShowTim3 a întrebat:

Ce materii se fac la profilul de :economie, comert, turism si alimentatie? ce mi-ati recomanda, eu vreau sa urmez liceul economic si de aia, nu stiu ce sa pun prima data. SCUZE pentru categorie dar ma grabesc FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

La economic:Lm romana, Lb engleza, Lm franceza, contabilitate, organizarea unitatii economice(O.U.E), calitatea servicilor si produselor (C.P.S) O.U.E si C.P.S doar in clasa 9 in a 10 11 12 se baga alte materii + Istorie, geografie,logica,matematica,informatica,chimie,fizica,religie,biologie, sport. Fundita?tongue Cele mai des se fac: Contabilitatea, O.U.E, C.P.S romana si mate 3 ore pe saptamana.