| GeorgeMihai a întrebat:

Ce metode de agatat fete pe plaja stiti? hai sa va vad.Vine vara ce pnm

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ce pnm, cu tupeu te duci si o intrebi daca nu are vrea sa o dai cu crema pe spate, eventual iti si iei o crema la tine, poate nu are. Vezi ca inoata bine, ii faci un compliment si o rogi sa te invete si pe tine, eventual tu stii si dupa ii spui ca e un profesor bun si pnm, te pui langa ea pe nisip si incepi sa vorbesti, ii oferi un suc rece. daca nu iese nu-i nimic, oricum nu o cunosti si treci la urmatoarea, partea buna e ca ii vezi si formele si ai de unde sa alegi laughing)

| DonaldTrump a răspuns:

Scoti portofelu si o sa sara toate pitipoancele pe tine, daca nu merge asta poti intodeauna folosi o replica originala de agatat gen "fa tacto e terorist ca esti bomba"

| Pinocchio a răspuns:

Metoda banilor este cel mai des aplicata.
Daca pitipoanca te vede cu multi bani, poti fi urat ca dracul, prost ca noaptea, il poti agata usor.

| anonimaz a răspuns:

Pai nu știu..eu zic ca prin cluburi ai putea sa le agăți.te dai la ele...vezi fata care îți place îi iei un suc ceva ..sa vadă ca Îți pasa... poți sa o inviți pe plaja atunci noaptea.și multe altele mai sunt