| elenutza32 a întrebat:

Ce motive poate avea un baiat sa isi schimbe comportamentul de la o zi la alta? Era extraordinar, mi-a demonstrat ca ma iubeste dar dintr-o data a zis ca nu mai vrea sa fim impreuna si sa il las in pace, fara sa imi zica motivul.Stie ca il iubesc foarte mult. Dau fundita sad

Răspuns Câştigător
| brunetzika_6738 a răspuns:

Sigur a fost influentat de cinevasad si mie mi s-a intamplat:d vorbeam cu un baiat si se purta frumos si intr-o zi mi-a spuns ca nu mai vrea sa auda de minesad si eu si mai incapatanata i-am sp ca nu o sa mai auda. atunci dupa cateva minute m-a sunat si so-a cerut scuze si mi-a povestit ca a auzit de la o prietena de-a mea ca eu am spus ca ma enerveaza. toata problema a inceput de la acea fata si daca nu ma iubea mult incat sa ma sune dupa aceea poate ne-am fi despartit din cauza eisad
sper sa iti poti rezolva problema:X pup dulce:*:*

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca a facut asta, tsi.as sugera sa nu te mai impaci cu el chiar daca iti promite multe. i s. a intamplat verisoarei mele chestia asta si nu e de loc placut.
ea a fost 1 an si ceva cu un baiat si incepuse sa.si schimbe comportamentul, se intalneau foarte rar chiar daca erau colegi de liceu.in ultima zi de scoala inainte de vacanta de vara, ea i. a zis "ori te comportsi ca inainte, ori ne despartsim, alege!" si ei se iubeau foarte mult, chiestie pe care am vazut. o cu ochii mei, dar in ciuda acestui lucru el i. a spus ca vrea sa se desparta.acum 1 saptamana s.au impacat si dupa 3 zile s.au despartsit.[pentru ca el i. a dat mesaj]dupa cete vezi, lor le place sa se joace. ignora. l, tu vezi. tsi de viata ta si nu. l mai baga in seama, si sa vezi ce o sa te caute.

| Anablondyi a răspuns:

Vrea sa para misterios vrea sa te faca sa il doresti foarte multwinkingwinking asa a fost si in situatia mea si daca e asa disperat dupa tine, indiferent cat de ''bun '' e te enerveaza si el vrea sa te pastreze asa ca incearca sa te faca geloasa...sau incearca sa te superi pe el si sa incepi sa-i spui cat de multi l iubesti:X:X:X

| Alexu_6086 a răspuns:

In afara de posibilitatile enumerate - este posibil sa isi fi gasit si pe altcineva. Poate a facut in ultima vreme un efort sa fiti impreuna, sa gaseasca acele lucruri care l-au facut sa se indragosteasca de tine si nu le-a gasit.Sunt multe variante, dar cel mai bine este sa il intrebi pe el, dar daca ti-a zis sa il lasi in pace...

| Daiana_1431 a răspuns:

Posibil sa ii fi bagat cineva niste idei proaste in cap, iar el a ascultat de ei ceea ce este foarte urat. sau poate ai facut ceva fara sa iti dai seama, dar totusi meriti o explicatie ca sa stii ce s-a intamplat

| Byankaa66 a răspuns:

Stii, cu siguranta are un motiv din cauza caruia s`a despartit de tine, doar ca probabil nu vrea sa ti`l zica, incearca sa discuti cu el si poate afli ceva si daca nu reusesti mai bine lasa lucrurile asa cum sunt.

| anamariaiuliana a răspuns:

Poate lau influentat prieteni fiind gelosi sau poate nu stiu a vazut o fusta scurta si s-a indragostit de ea(intelegi la ce ma refer)

baieti sunt mai usuratici de fel

da nu stiu incearca sa te duci la el sal intrebi daca te iubeste si tu il iubesti merita sa incerci

daca NU va iubiti reciproc las-o balta si incearca sa gasesti pe altcineva

Pe cineva sa iubesti cu adevarat nu pe simple vorbe
BFT si sa-mi spui ce ai facut prin mesaj

| Alpha13 a răspuns:

A fost influentat de parerile prietenilor (o posibilitate, un prieten a fost in acest caz )

Sau l-a deranjat ceva la tine happy

| elenutza32 explică:

Pacat ca se da la o colega de-a mea happy