| alex1aki a întrebat:

Ce muzica le plac fetelor ( general )?

10 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Ce ascultă și băjeții. Nu cred că există muzică exclusiv pentru fete, pana mea. Cunosc mai mult tipe care bagă metale grele decât cunosc tipe care să asculte Justin Bieber.
De fapt, nu cunosc personal pe nimeni care să asculte Justin Bieber. :/

| FadetoBlack a răspuns:

Întrebarea asta face parte din categoria întrebărilor stupide.

| Furculingură a răspuns:

Ce prostie. Nu poţi face o generalitate din asta.
Nu există muzică specială pentru fete. Fiecare ascultă ce vrea indiferent dacă e fată, băiat sau cămilă.

| hideaway a răspuns:

Eu una prefer rock-ul și melodiile lente, dar fiecare persoană are gusturi diferite și are dreptul de a asculta ce-i place. Nu există muzică doar pe placul fetelor, sau doar pe placul băieților. happy

| JomelaMaya a răspuns:

În marea majoritate pop și manele, dar nu e neapărat la toate cel puțin eu ascullt orice înafară de manele, dar în special pop și rap happy

| OnuOnulică a răspuns:

Dubstep sau mai cunosc şi unele fete care ascultă şi rap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pop,Dance,Reggaeton-unele mai asculta si rap(eu ascult cateodata), hip-hop, Rock...
thinking

| fearlessss a răspuns:

Majoritatea:Manele/Pop/Dance (cacaturi din astea)
Eu: Rap

| Roxana6277 a răspuns:

In general fetele asculta manele si pop. Eu ascult rock, dar stiu foarte putine fete care mai asculta rock.

| RockOrNothin a răspuns:

Eu, spre exemplu, ascult rock exclusiv. Dar celelalte 18 colege de-ale mele (deci luând doar clasa MEA) ascultă manele și pop.