| CristinaElena96 a întrebat:

Ce parere ai despre baietii care plang pentru ca pierd o fata? demonstreaza ca is foarte sensibili? voi baieti ati plans vreodata pentru o fata?

Răspuns Câştigător
| unknownboy a răspuns:

Cred ca oricine iub cu adevarat plange. Dar mai rau e sa plangi si sa vezi ca plangi degeaba big grin

10 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Biace tu nu stii ce vorbesti.
Mie mi s-a intamplat sa plang dupa o fata... nu ma feresc de nimeni. in momentele alea mai bine aleg moartea. si tu imi zici ca ma prefac? laughing tu nu stii ce vorbesti. daca tu ai alt caracter nu vorbi in numele altora ca nu e cum spui tu...
App.cum ai zis tu:
1. Unul care nu plange dupa o fata - o iubeste cu adevarat!
2.Cel care plange dupa o fata,doar se preface(joaca fals) aa?
te auzi c vb? Mi se pare normal ca cel ce nu plange si nu isi arata sentimentele din cauza orgoliului sau ca e prefacut si nu cel ce inspira incredere si care se deschide in fata unei fete.
Noi,cei ce suntem mai sensibili, avem un suflet mai mare ca voi, cei care umbla cu 3-4 deodata,doar ca acum e ceva la moda si fetele umbla dupa acesti baieti! Noi, gasim mai greu o persoana care sa ne placa asa cum suntem si nu ne vom preface niciodata ca suntem gigoloi, sa umblam cu 3-4 deodata doar pentru a ajunge la sex! Fiti seriosi!

| ionika17 a răspuns:

Da, am plans! cei care nu plang nu cred ca o iubesc cu adevarat, daca cu adevarat la o persoana eu cred ca ar trebui sa dai acol niste "lacrimi". Bafta! Pa, pa!

| Optimus7 a răspuns:

Inseamna ca a iubit-o mult. Nu mi se pare ca sunt slabi.

| MadnessCaffe a răspuns:

Da am plans si a fost singura pe care am iubit-o

| MBAAA a răspuns:

Trebuie sa-ti si dai seama de baietii care chiar plang dupa o fata si baietii care doar se prefac. Cei care chiar sufera dupa o fata, nu prea vor sa arate asta, pentru ca ceilalti sa nu creada ca ei sunt mai slabi, iar cei care se prefac vor doar sa impresioneze lumea prin falsitate, si da, uneori, baietii care plang dupa o fata pot fi si sensibili, si prin asta demonstreaza ca ei chiar au tinut sau tin in continuare la fata respectiva, pe langa un baiat fals, care doar se preface, ceea ce arata ca nu tine la acea fata sau ca o vrea doar pentru el si de aceea recurge la aceasta metoda, parerea mea.happy

| MBAAA a răspuns:

Titi, cred ca tu nu stii ce vorbesti, poate nu ai inteles, citeste mai bine.winking

| Andreea_3136 a răspuns:

O parere foarte buna. la me acest lucru, m` afacut sa`mi intaresc sentimetele fata de el. :*

| andutza_1067 a răspuns:

Daca un baiat plange dupa o fata inseamna ca tine destul de mult la ea...happy

| St3fan_2335 a răspuns:

Daca un baiat plange dupa o fata trebuie sa aiba motive serioase ...eu n-am plans dupa nicio prietena daca asta nu inseamna ca nu am tinut la ea da asa e firea mea plang odata la 2 ani si atunci daca moare candva ...chiar daca nu plang asta nu inseamna ca nu tin la ea ba chiar pot tine foarte mult da ce acum e la moda daca vars 2 3 lacrimi gata am tinut la ea pot sa ma si prefac oh go on

| agbdlkid a răspuns:

Baietii care pling pentru o fata o iubesc cu adevarat si nu atrag atentia la ceea ce spun ceilalti din jur, el are parerea lui si se tine de ea si tine foarte mult la iubita sa!